NIKON - СВІТОВИЙ ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОДАЖУ ЯКІСНОЇ ЦИФРОВОЇ ФОТОТЕХНІКИ


Продукція всім відомого бренду NIKON давно завоювала популярність в сотень тисяч споживачів по всьому світі. Адже цифрова фототехніка даного користувача відрізняється високою якістю, функціональністю та надійністю. Фотокамери NIKON використовують для реалізації свого творчого та робочого процесу, як новачки, так й професійні фотографи.

NIKON - ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Окрім фотоапаратів і об'ективів вище представлена компанія виробляє оптичні прилади, а також засоби для якісної обробки зображень. Легендарний бренд появився на споживчому ринку ще в далекому 1917 році шляхом злиття трьох добре відомих на цей час компаній. Спочатку бренд займався виробництвом оптичної техніки, (біноклів, перископів, оптичних пристроїв, об'єктивів для аеро-фотозйомки), яка активно реалізовувалась для військових цілей.

 

Звісно вимоги до якості продукції були достатньо високими. Але компанія NIKON у якій працювало біля дві сотні професійних співробітників в повному обсязі виконувала всі поставленні завдання й успішно розвивалась. Перед початком війни персонал складався вже з декількох десятків тисяч кваліфікованих робітників різних ланок. В 1931 році світ побачила перша продукція призначена для цивільного використання. Мова йде про знаменитий об'єктив Anytar.

Через рік з'являється торгова марка - Nikkor. Об'єктиви даного бренду в виробництві своїх фотокамер активно почала використовувати японська компанія Сanon. По завершенні Другої світової компанія NIKON повністю переключається на випуск цивільної продукції, (мікроскопічного обладнання, невелірів, телескопів). В 1946 році з'являється перша фотокамера, розрахована на тридцяти п'яти міліметрову плівку. Перша зеркальна камера Нікон була запущена в масове виробництво в 1956 році. Подальша історія розвитку згаданого бренду - це історія чудових високотехнологічних пристроїв з різноманітними функціональними характеристиками.КОМПАНІЯ НІКОН СЬОГОДНІ

З плином часу та розвитком сучасних технологій на зміну плівковим фотоапаратам приходить цифрова фототехніка з виключно новими можливостями, що дозволяє створювати справжні шедеври фотомистецтва високої якості. Такі фотокамери мають потужну оптичну систему і все необхідне для проведення чіткої, повноколірної фотозйомки.

 

Коли переглядаєш фотографії виникає враження, що все, що знаходиться на них починає оживати. Також слід зазначити, що продукція компанії Нікон часто використовувалась і використовується для проведення космічних досліджень Національним Аерокосмічним Агенством Сполучених Штатів Америки.

Для даних цілей компанія розробляла спеціалізоване обладнання, яке відмінно працювало в умовах невагомості довгий час й без збоїв в роботі. Сьогодні Nikon Corporation має достатньо складну структуру, яка складається з окремих підрозділів. Штаб-квартира компанії знаходиться в столиці Японії - Токіо. Представництв у світі достатньо багато. Заводи, які є виробниками цифрової фото, відео та оптичної техніки, знаходяться в Японії, Тайланді та Китаї. Бренд продовжує розвиватись впроваджуючи в процес розробки своєї продукції виключно передові технології.