CANON - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК ЦИФРОВОЇ ФОТОТЕХНІКИ У СВІТІ

Слово "саnоn" викликає у багатьох споживачів у всьому світі асоціації з якісною цифровою технікою. Виробництвом саме такого роду продукції займається вище представлений бренд. Сюди входять також різноманітні технічні пристрої для офісів, оргтехніка. Компанія Canon постійно займається пошуком нових прогресивних ідей, впровадженням сучасних технологій у виробничий процес. Фотокамери Кенон - це поєднання високої якості продукції, багатофункційності та оптимальної цінової політики.

 

Компанія завжди прислухається до потреб споживчого ринку намагаючись створювати пристрої, що користуються особливою популярністю. В даний час бренд являється одним з лідерів серед корпорацій, що займаються науково-дослідною діяльністю. А починалось все з банального копіювання чужих інноваційних ідей та інженерних рішень.

 

 

CANON - ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ БРЕНДУ, ПЕРШІ КРОКИ

Вперше про Кенон почули ще на початку минулого століття. Заснування майбутнього, популярного у світі, виробника цифрової техніки високої якості припадає на 1933 рік. Саме тоді розпочали спільну діяльність два молодих, талановитих, перспективних інженери з міста Токіо, (Японія) - Горо Йошіда і Сабуро Учіда. В ці далекі довоєнні роки в основному фототехніка імпортувалась з Німеччини. Але Горо та Сабуро не покидали мети створити власну унікальну продукцію з особливими можливостями.

З даною метою була організована невелика компанія, що дістала екстравагантну назву - "Лабораторія точних оптичних приладів". Головним завданням була розробка вітчизняної фотокамери, що по своїх функціональних можливостях перевершувала б популярну на цей час продукцію німецьких брендів. Молоді розробники вирішили створити продукт, якому практично нема аналогів у світі.

Протягом року персонал компанії наполегливо працював над вивченням начинки прогресивних фотопристроїв, представлених до уваги споживачів і створенням власного унікального продукту, яким стала тридцяти п'яти міліметрова фотокамера з шторним затвором, що була названою в честь буддистської богині милосердя - Kwanon. Дана модель фотоапарату поєднала у собі все найкраще, що було в світових аналогів, деякі нововведення, що підтверджували її унікальність та оптимальну для споживчого ринку Японії ціну. Перед цим, як розпочати серійне виробництво розробники присвятили достатньо зусиль маркетингу. Перша реклама була розміщена в популярному тематичному журналі "Asahi Camera".

 
 

НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ - КЕНОН

В післявоєнні роки компанія швидко відновлює виробництво та впроваджує виключно нові технології для створення сучасної фототехніки - далекомірних камер з власною більш потужною оптикою. Провідні інженери компанії Canon поступово займались створенням інноваційних моделей, які зацікавили відомих фотомитців й професійних репортерів.

 

В 60-ті роки бренд розширив свої товарні позиції такою технікою, як копіювальні пристрої, відеокамери, проектори. Кенон завжди захищає свої винаходи відповідним авторським правом і патентами. Сьогодні корпорація складає велику кількість представництв в розвинених країнах світу, десятки тисяч професіоналів та широкий асортимент продукції високої якості.