SONY - СВІТОВИЙ ЛІДЕР ПО ВИРОБНИЦТВІ ЦИФРОВОЇ ФОТО ТА ВІДЕО ТЕХНІКИ

Японія вже декілька десятків років втримує позиції лідера по масовому виробництві цифрової техніки для здійснення якісної фото і відео зйомки. В даній розвиненій країні є талановиті інженери-розробники та компанії з великим штатом кваліфікованих працівників. Однією з таких є всім добре відома компанія SONY. Даний бренд пройшов достатньо великий шлях в процесі свого розвитку від моменту заснування до піку успіху. Але на цьому Соні не планує зупинятись. В цього виробника багато прогресивних ідей й всі необхідні технологічні ресурси для реалізації поставлених цілей.

 

 

СОНІ - ЗАСНУВАННЯ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОГО БРЕНДУ

Для стартапу компанії вистарчило бюджету всього в п'ять сотень американських доларів й добре організованого колективу. Представлену суму великою не назвеш, але її вистарчило, щоб невеликими кроками підніматись вгору. Мало кому це вдавалось. Історія розвитку корпорації SONY є достатньо цікавою і заслуговує уваги. Компанія була заснована в 1946 році інженером Масару Ібука і молодим фізиком Акіо Моріта й мала достатньо складну, довгу назву - "Токійська телекомунікаційна інженерна корпорація".

 

Партнери по бізнесу знались ще з воєнних років. Саме тоді вони спільними зусиллями працювали на оборонні ресурси своєї країни. Після заснування згаданої вище компанії талановитий технічний геній Ібука поринув з головою в розробку новаторських технологій, а Моріто зайнявся питаннями збуту продукції. Через багато десятків років у своїй авторській книзі спогадів про минулі часи "Зроблено в Японії" Акіо відзначив, що знайомство з Масару - це найбільший подарунок долі, який він отримав за все своє життя. Компанія Соні не зразу знайшла свою нішу, яка почала приносити колосальний капітал.

 

Спочатку їхньою продукцією були приставки для радіоприймачів, подушки з підігрівом та інша подібна техніка. Успіх принесла нова розробка - магнітофон, що в якості носія інформації використовував пластикову стрічку з магнітним покриттям з оксаларату заліза. В 1952 році керівництво компанії вирішило придбати патент на транзистор в розробників з Сполучених Штатів, оскільки даний елемент дозволяє значно спростити конструкцію електроприладів й зменшити їх габарити. На наступний рік корпорація отримала нову, всім добре відому назву - SONY. Дана торгова марка стала легендарною й відомою на весь світ, як потужний виробник якісної побутової електроніки, цифрової відео, фототехніки.
 

КОМПАНІЯ SONY В НАШІ ДНІ


На нашій планеті невпевно дуже мало людей, які б не чули про Соні і їхні технічні прилади, починаючи від простих батарейок й завершуючи великими технічними пристроями з унікальними функціональними можливостями. Серед переліку продукції даної транснаціональної корпорації є: теле, аудіо, відео апаратура, мобільні гаджети, ігрові приставки, фото і відеокамери й багато іншого, що користується великим попитом на сучасному споживчому ринку багатьох країн світу, завоювало прихильність, як звичайних користувачів, так і професіоналів. Sony Corporation також володіє дочірними компаніями, відомими кіностудіями та студіями звукозапису. У 2013 році торгова марка Соні стала лідером з виробництва та реалізації електроніки і займає 5-те місце у світовому рейтингу.