Кожний наш клієнт має змогу повернути товар на протязі однієї доби з моменту його отримання. При цьому товар має бути цілим та неушкодженим, зберігати товарний вигляд.

 

Обмін товару, що був раніше у користуванні, (б/в фототехніки), може здійснюватися на протязі чотирнадцяти днів з моменту його отримання замовником. Також при умові, що товар є неушкодженим та зберігає презентабельний вигляд.

 

Гарантія на б/в фототехніку надається на протязі чотирнадцяти днів. У разі виникнення проблем з належним функціонуванням, справністю фототехніки, Вам проведуть заміну на модель з аналогічними характеристиками. Можемо індивідуально узгодити питання з доплатою в обидві сторони. Якщо є бажання придбати дорожчий чи більш дешевий товар.

 

В нас купляти фототехніку набагато вигідніше, оскільки ми надаємо гарантію на кожний товар, чого не буде при здійсненні покупки на ОЛХ, або в комісійному магазині Вашого міста.

 

Для будь-якої техніки гарантія та можливість повернення у разі виникнення такої необхідності є досить важливою умовою, яка свідчить, що будь-який клієнт залишиться задоволеним.