Доставка товарів здійснюється абсолютно безкоштовно при умові, що клієнт здійснить повну передплату замовлення. Ви також можете обрати при оформленні свого замовлення спосіб оплати накладеним платежем у найближчому відділені Нової Пошти в своєму місті. Дана послуга буде коштувати вісімдесят гривень. Якщо бажаєте замовити кур'єрську доставку прямо до Вашого дому по місті Київ з допомогою Нової Пошти, подібна послуга вартуватиме від сто гривень. Для всіх бажаючих доступний самовивіз з міста Вишневе.

 

Якщо є бажання дізнатись чи є в Вашому місті філіал компанії-перевізника, можете відвідати офіційний інтернет ресурс Нової Пошти. Щоб забезпечити якісну доставку товару його поміщають в спеціальну захистну тверду упаковку з пінопластом у середині. Вантаж страхується. Вартість подібної страховки становить від 0,5 до 1,5 відсотка. При пошкодженні вантажу замовнику повністю відшкодовується повна вартість замовлення. Щоб отримати своє замовлення слід прийти до філії компанії-перевізника, де він був доставлений з паспортом та номером накладної.

 

У момент отримання товару радимо його ретельно перевірити на наявність ушкоджень. Якщо зауважень не має, тоді можете спокійно переходити до оплати самого товару та вартості послуг, встановлених згідно тарифів перевізника.

 

Оплата замовленого товару чи товарів здійснюється наступним чином:

 

  • готівкою кур'єру;
  • накладеним платежем у відділені Нової Пошти;
  • оплата з допомогою онлайн-банкінгу Приват 24, Монобанк;
  • LiqPay (visa, mastercard).

 

В нас вигідні умови оплати, оперативна доставка. Ви залишитесь задоволеними співпрацею з нами. Обирайте потрібний товар чи товари й оформляйте замовлення. Якщо виникають питання стосовно наших умов оплати та доставки товарів, можете звертатись до консультантів, які завжди готові Вам допомогти.