Працюємо щодня з 09:00 до 20:00 Служба підтримки: +38 (066) 744 51 96 sales@fotika.com.ua
Головна   →   Доставка і оплата

Доставка товарів в інтернет-магазині "Fotika":

 

По Києву - cамовивіз по  домовленості, також можлива особиста зустріч.

 

Інтернет магазин "Fotika" здійснює відправку товару по території України:

 

Післяплатою - оплата товару відбувається, в момент отримання товару на складі перевізника.

Дізнатися, чи є в вашому місті філія вантажоперевізника і порахувати вартість доставки можна на сайті компанії:

Нова Пошта

 

Для забезпечення якісної доставки товару під час перевезення вживаються всі можливі заходи: товар поміщається в пінопласт і тверду упаковку.

У декларації зазначаються особливі умови поводження з вантажем. Проводиться страховка вантажу.

Вартість страховки становить від 0,5 до 1,5% задекларованої ціни вантажу і забезпечує повне відшкодування в разі пошкодження вантажу під час перевезення.

Для отримання замовленого товару (оформленого на сайті http://www.fotika.com.ua) необхідно прийти до філії компанії перевізника з паспортом. Оплата вартості доставки і самого вантажу (якщо товар відправлений післяплатою) проводиться покупцем в момент одержанняня вантажу.

 

                               

  Процедура передачі-отримання товару покупцеві:

 Фірма-перевізник зобов'язана надати можливість ретельної перевірки товару. Покупець захищений від можливого прихованого браку, надається гарантія. Але претензії за зовнішнім виглядом товару Ви можете висловити тільки до його передачі. Після цього ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження виробу переходить до покупця (П. 1 ст. 668 ЦК України).

Перевірте також комплектність, зазначеної в інструкції по експлуатації або бланк замовлення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що техніка, доставка якої здійснюється в холодну пору року, перед включенням повинна бути витримана при кімнатній температурі деякий час. В іншому випадку можливе електричне замикання і вихід вироби з ладу внаслідок випадання конденсату всередині вироби.

 

Якщо Вам не подобається товар, або ви знайшли якусь причину невідповідності опису, Ви можете його повернути і отримати назад свої кошти. Ми даємо термін на перевірку 1 повну добу з моменту отримання товару в руки.